Кришка-пломба для КЕГ


ПРИЗНАЧЕННЯ: для пломбування пивних бочок, що убезпечує продавців та покупців пивних КЕГів від можливих неправомірних втручань у цілісність тари під час транспортування

ОПИС:
Кришка-пломба для фітингу має унікальну конструкцію. Вона складається з двох частин, одна з яких «відривна», що дає доступ до клапана фітингу, а друга жорстко пов'язана з фітингом кега. Завдяки цьому під час транспортування термокега із заводу чи складу в торгову мережу, а також у процесі реалізації напою, виключається можливість крадіжки та/або розбавлення напою.

Кришка-пломба може бути виготовлена в «фірмовій» колірній гамі на вибір замовника, а також з нанесенням елементів брендування - логотипом компанії.

Артикул:
Типи фітингів:
Матеріал:
Габаритні розміри:
Колір:
380-004
А(FLESH), М(COMBI), G(усічений FLESH), S(CORB)
полістирол 825ES
згідно креслень
колір за бажанням клієнта
У зв'язку з нестабільністю цін та курсу валют - просимо уточнювати актуальну вартість виробу, що Вас зацікавив, по телефону: +38 067 370 44 03
(мінімальне замовлення 1000 шт.)
ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ПРОДАЖ ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ, ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС-ФОРМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Підприємство «Зета Плюс» - виробництво пластмасових виробів найвищої якості за європейськими стандартами. Лиття пластмас під тиском на замовлення на сучасних термопластавтоматах.

Фотогалерея


Контакти

Зелена 251, Львів 79035, УКРАЇНА

office@zetaplus.com.ua

zetaplus.com.ua

+38 032 253 77 10

+38 067 370 44 03