Виробництво пластмасових виробів


Приватне підприємство «Зета Плюс» постачає на вітчизняний ринок широкий асортимент пластмасових виробів. Серед них - товари для дому і не лише: гачки-вішаки для шкарпеток, кришки-пломби для КЕГ, ручки до коробок, аплікатори Кузнєцова, захисні ковпаки для газово-кисневих балонів, велоаксесуари, товари медичного призначення та ін.

Лиття під тиском пластмас здійснюють на термопластавтоматах типу KUASY та SSB (Тайвань) в новому спеціально обладнаному сучасному корпусі. Підприємство «Зета Плюс» забезпечене власною технікою, має свої підходи до виготовлення виробів із пластмаси, постійно вдосконалює процес виробництва.

ПП «Зета Плюс» готове до співпраці із замовниками, для яких потрібно реалізувати виготовлення частин, комплектуючих, виробів вагою не більше 1,5 кілограма. Задовольнити потребу замовника «Зета Плюс» може за використання пластику АБС, полістиролу, поліамідів, поліпропілену, поліетилену тощо. Можливе також розроблення та виготовлення прес-форм за спеціальним замовленням, виготовлення продукції в різних кольорах.

Компанія готова до співпраці з клієнтами і здатна задовольнити будь-яку їх потребу в пластмасових виробах.