Виготовлення прес-форм


Приватне підприємство «Зета Плюс» спеціалізується на інструментальному виробництві, зокрема – на виготовленні прес-форм для лиття пластмас і алюмінію, виробництві штампів, пристосувань, будь-яких нестандартних замовлень, що потребують механічної та термічної обробки.

Прес-форми «Зети Плюс» виробляють із високоякісної сталі, орієнтуючись на точність конструкції та дотримання ефективної технології. Кожна прес-форма складається з рухомої і нерухомої частин. Обов’язкова складова прес-форми – формоутворювальні порожнини. Кожна прес-форма оснащена спеціальною ливниковою системою, призначення якої – подавання матеріалу до площини, яка, власне, й утворює форму. Готовий виріб виходить назовні за допомогою вбудованої в прес-форму системи виштовхування.

Підприємство «Зета Плюс» має у своєму розпорядженні обладнання, яке дозволяє виготовляти високоякісні прес-форми будь-якої складності. Безперервне виготовлення прес-форм забезпечують ерозійні, плоскошліфувальні та круглошліфувальні, фрезерні, токарні, та координатно-розточувальні верстати з ЧПК, а також електропечі для гартування та відпуску.

Виготовлення прес-форм – високотехнологічний, складний, трудоємний процес, який вимагає професіоналізму й відповідальності виробника. На підприємстві «Зета Плюс» працює персонал (слюсарі, токарі, фрезерувальники), який має необхідні знання і великий досвід роботи у виготовленні прес-форм. Отож, кваліфікований штат працівників здатен забезпечити високу якість і надійність власних виробів.

Підприємство «Зета Плюс» відкрите до співпраці із замовниками. Ми приймаємо замовлення на виготовлення та ремонт оснащення для різних типів виробів із пластмаси чи металу.