Виготовлення прес-форм


Приватне підприємство «Зета Плюс» спеціалізується на інструментальному виробництві, зокрема – на виготовленні прес-форм для лиття пластмас і алюмінію, виробництві штампів, пристосувань, будь-яких нестандартних замовлень, що потребують механічної та термічної обробки.

Прес-форми «Зети Плюс» виробляють із високоякісної сталі, орієнтуючись на точність конструкції та дотримання ефективної технології. Кожна прес-форма складається з рухомої і нерухомої частин. Обов’язкова складова прес-форми – формоутворювальні порожнини. Кожна прес-форма оснащена спеціальною ливниковою системою, призначення якої – подавання матеріалу до площини, яка, власне, й утворює форму. Готовий виріб виходить назовні за допомогою вбудованої в прес-форму системи виштовхування.

Підприємство «Зета Плюс» має у своєму розпорядженні обладнання, яке дозволяє виготовляти високоякісні прес-форми будь-якої складності. Безперервне виготовлення прес-форм забезпечують ерозійні, плоскошліфувальні та круглошліфувальні, фрезерні, токарні, та координатно-розточувальні верстати з ЧПК, а також електропечі для гартування та відпуску.

Виготовлення прес-форм – високотехнологічний, складний, трудоємний процес, який вимагає професіоналізму й відповідальності виробника. На підприємстві «Зета Плюс» працює персонал (слюсарі, токарі, фрезерувальники), який має необхідні знання і великий досвід роботи у виготовленні прес-форм. Отож, кваліфікований штат працівників здатен забезпечити високу якість і надійність власних виробів.

Підприємство «Зета Плюс» відкрите до співпраці із замовниками. Ми приймаємо замовлення на виготовлення та ремонт оснащення для різних типів виробів із пластмаси чи металу.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ПРОДАЖ ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ, ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС-ФОРМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Підприємство «Зета Плюс» - виробництво пластмасових виробів найвищої якості за європейськими стандартами. Лиття пластмас під тиском на замовлення на сучасних термопластавтоматах.

Новини


Фотогалерея


Контакти

Зелена 251, Львів 79035, УКРАЇНА

office@zetaplus.com.ua

zetaplus.com.ua

+38 032 253 77 10

+38 067 370 44 03