ukenplru

Виробництво


Місія підприємства


 

Пріоритетним напрямом у діяльності підприємства «Зета Плюс» упродовж років залишається виготовлення якісних, доступних за ціною, оптимальних за технічними характеристиками виробів. Наше підприємство пропонує увазі клієнтів достойний попиту асортимент продукції власного виробництва, створеної за високотехнологічними стандартами. Система виготовлення і продажу товарів орієнтована на встановлення доступних цін для кожного покупця, незалежно від його вимог.

Головне завдання підприємства полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта. Наші працівники готові надати потенційним покупцям доступну професійну консультацію щодо вибору товару, його характеристик, переваг перед аналогами, пояснити будь-які деталі, що зацікавили клієнта.

На кожному з етапів свого функціонування наше підприємство зосереджує увагу на прискоренні темпів зростання та вдосконаленні стратегії розвитку бізнесу, розширенні кордонів збуту нашої продукції. Не залишається поза увагою робота над пошуком партнерів для взаємовигідної та продуктивної співпраці. Чимало зусиль керівники та співробітники нашого підприємства докладають у процесі пошуку креативних ідей для виготовлення товарів із нашою торговою маркою ZP.

Основа та місія нашого підприємства - «Ми змінюємося разом з нашим споживачем! Ми працюємо разом над його ідеями та над його проблемами! Ми допомагаємо вирішувати їх за допомогою оптимального технічного рішення , якості, вчасної доставки та сервісу!».

Фотогалерея
Контакти

Зелена 251, Львів 79035, УКРАЇНА

office@zetaplus.com.ua

+38 093 460 40 00

+38 067 370 44 03