ukenplru

Про нас


Приватне підприємство «Зета Плюс» розпочало свою діяльність 2004 року у Львові. Ось уже більше 10 років фірма активно займається розробкою, виготовленням та продажем продукції власного виробництва, а також надає послуги з лиття пластмасових виробів. Окрім цього, ми здійснюємо проектування та виготовлення прес-форм для лиття виробів із пластмаси. На сьогодні підприємство має статус відповідальної, однієї з найпрогресивніших організацій, що вирізняється широким асортиментом продукції власного виробництва, а також значним досвідом виготовлення деталей і виробів із пластмас.

ПП «Зета Плюс» – це надійне, потужне підприємство, яке розробляє та втілює у життя широкий спектр ідей для виробництва продукції з власною торговою маркою - ZP. Для виготовлення своєї продукції ми використовуємо лише високоякісні сертифіковані матеріали та комплектуючі та сучасне обладнання, а досвід і кваліфікацію наших працівників – гарантія надійності та якості наших товарів.

ІНЖИНІРИНГ

Надаємо комплексні рішення від виготовлення прес-форм до побудови сучасного повного циклу виробництва литва з пластмас. Пропоновані рішення лиття з пластмас та термопластавтомати базуються на передовому, високопродуктивному обладнанні від провідних світових виробників.

ОБЛАДНАННЯ

Володіємо термопластавтоматами із силою стискання від 5 до 600 тонн. Основу нашого парку з лиття пластмас складають термопластавтомати горизонтального типу. Це надійні універсальні машини, оснащені електронною системою управління, яка дозволяє одержувати виливки високої якості та мінімізувати час циклу.

ЯКІСТЬ

У підрозділі лиття пластмас впроваджений трирівневий контроль якості: контроль матеріалів і комплектуючих, стовідсотковий вихідний контроль на виробничій ділянці, вибірковий контроль перед здачею продукції на склад. Служба якості підприємства гарантує замовнику виконання встановлених вимог.

 

Чому обирають «Зета Плюс» ?

 

Асортиментна матриця компанії налічує більше 15 виробів власного виробництва. На підприємстві застосовується системний підхід до пошуку нових креативних ідей, визначено коло осіб відповідальних за даний напрямок, створені мотивуючі механізми для отримання цікавих пропозицій з боку колективу компанії.

Ми пропонуємо продукцію середнього цінового сегмента. Наші ціни дещо вище китайських, але набагато нижче європейських аналогів.

Виробничі потужності компанії та цілодобовий режим роботи ливарного цеху дозволяють виготовити практично будь-який тираж продукції в найкоротші терміни.

Достатньо вашого зразка або навіть просто ідеї майбутнього виробу - ми спроектуємо, виготовимо прес-форму та створимо бажану продукцію.

Наявність сучасної інфраструктури, висока оснащеність новітнім обладнанням та прес-формами дозволяє досягати необхідного рівня якості продукції та застосовувати повний набір різноманітних технологій виготовлення виробів з пластмаси (в тому числі двокомпонентне лиття, лиття виробів складної конфігурації, нанесення логотипів на вироби).

Наші Послуги

 

Компанія «Зета Плюс» постачає на вітчизняний ринок широкий асортимент пластмасових виробів. До їх числа входять, до прикладу, товари для дому і не лише: гачки-вішаки для шкарпеток, кришки-пломби для КЕГ, ручки до коробок, аплікатори Кузнєцова, захисні ковпаки для газово-кисневих балонів, велоаксесуари та ін.

Лиття під тиском пластмас здійснюють на термопластавтоматах типу KUASY та SSB (Тайвань) в новому, спеціально обладнаному, сучасному корпусі.

Ми готові до співпраці з замовниками, котрим потрібно реалізувати виготовлення частин, комплектуючих, виробів вагою не більше 1,5 кілограма. Задовольнити потребу замовника компанія може за використання пластику АБС, полістиролу, поліамідів, поліпропілену, поліетилену тощо. Можлива також розробка та виготовлення прес-форми та виготовлення продукції з логотипами в різних кольорових гамах.

Підприємство спеціалізується на інструментальному виробництві, зокрема – на виготовленні прес-форм для лиття пластмас і алюмінію, виробництві штампів, пристосувань, будь-яких нестандартних замовлень, що потребують механічної та термічної обробки.

Прес-форми виробляють із високоякісної сталі, орієнтуючись на точність конструкції та дотримання ефективної технології. Кожна прес-форма складається з рухомої і нерухомої частин. Обов’язкова складова прес-форми – формоутворювальні порожнини. Кожна прес-форма оснащена спеціальною ливниковою системою, призначення якої – подача матеріалу до площини, яка, власне, й утворює форму. Готовий виріб виходить назовні за допомогою вбудованої в прес-форму системи виштовхування.

Підприємство відкрите до співпраці та приймає замовлення на виготовлення та ремонт оснащення для різних типів виробів із пластмаси чи металу.

Фотогалерея
Контакти

Зелена 251, Львів 79035, УКРАЇНА

office@zetaplus.com.ua

+38 093 460 40 00

+38 067 370 44 03