Вироби з пластмаси


Пластик як сировину для виготовлення будь-яких форм на початку ХІХ століття хіміки почали виготовляти з синтетичних матеріалів. Завдяки невпинним пошукам в Англії 1830 року винайшли матеріал, аналогом якого став сучасний лінолеум. Висока ціна цього матеріалу не дозволила йому набути широкої популярності. Проте його винайденням було покладено початок існування синтетичних полімерів. Виготовлення пластику в промисловому масштабі і його масове використання 1862 року започаткували вчені-хіміки. Сьогодні існує понад 700 різновидів пластичних мас, а використовують лише 18 видів. Вироби із пластику настільки вкоренилися в наше життя, що уявити без них своє існування практично неможливо.

Вироби з пластмаси стали невід’ємною складовою нашого побуту. Ми зберігаємо в пластикових пакуваннях їжу, несемо продукти додому в пластикових пакетах, вирощуємо в пластикових горщиках красиві вазони, в пластикових ящиках зберігаємо улюблені ковзани… Із цього універсального матеріалу виробляють запчастини для автомобільної промисловості, будівництва, деталі для електроприладів, вікна та двері, різноманітні меблі тощо. Часто навіть наші чада бавляться симпатичними звірятами, ляльками, конструкторами, які виготовлені з того ж таки пластику. Конструкції з пластмаси набувають дедалі ширшого вжитку і в тому чи тому вигляді стають обов’язковим атрибутом у повсякденному житті.

Умовно вироби з пластмаси для побуту можна розподілити на такі типи:

  • господарський посуд – пластикові стакани, тарілки, сушки для тарілок, покриття для підлоги, совки для сміття, лотки для кухонних приборів, контейнери для зберігання їжі, таці, миски тощо;

  • вироби для ванної кімнати і туалету – вішаки для рушників та одягу, тримачі для туалетного паперу, мильниці, футляри для зубних щіток, щітки для унітазів і для чищення ванних поверхонь, полички та шафки для засобів зберігання гігієни;

  • продукція для саду і городу – пластикові кошики для збору врожаю, лійки, шланги, бачки, ящики, бочки, розприскувачі для поливання, відра, граблі тощо;

  • меблі й предмети для інтер’єру – пластикові столи, крісла, табурети, полиці для взуття, лотки для парасоль, комоди.

Компанія «Зета Плюс» презентує на українському ринку широкий асортимент виробів із пластмаси

Потужність техніки цього підприємства та можливість забезпечення всіх технологічних процесів робить компанію прогресивним виробником продукції із пластмаси. Завдяки добре спланованій та налагодженій роботі підприємство активно виготовляє високоякісні товари широкого вжитку.

Уся продукція підприємства доступна для покупців за прийнятною ціною, а якість виробів задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів.

З питань замовлення оптових та роздрібних поставок виробів з пластмаси з доставкою по Україні та за її межі просимо звертатись у відділ продажу:
тел. +38 067 370 44 03, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ПП «Зета Плюс»


ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ПРОДАЖ ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ, ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС-ФОРМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Підприємство «Зета Плюс» - виробництво пластмасових виробів найвищої якості за європейськими стандартами. Лиття пластмас під тиском на замовлення на сучасних термопластавтоматах.

Фотогалерея


Контакти

Зелена 251, Львів 79035, УКРАЇНА

office@zetaplus.com.ua

zetaplus.com.ua

+38 032 253 77 10

+38 067 370 44 03