Виготовлення прес-форм


У повсякденному житті вироби з пластмаси стали настільки незамінними, що ми навіть не помічаємо того, наскільки їх багато в нашому побутовому начинні. Попри це, не кожен знає, яким чином вироби з пластмаси набувають своєї форми. Дехто над цим і не задумується. Але ми відхилимо двері до «пластикової кухні».

Основний елемент обладнання, яке необхідне для надання форми пластмасі, – прес-форма для литва. Іноді такі форми називають ливарними. У цілому до їх складу входить: набір плит; система центрування, живлення, виштовхування, охолоджування та формотворчих деталей. Ливарна система необхідна для надходження полімерного розплаву від матеріального циліндра до формувальної порожнини. Складовими ливарної системи холодного типу є: центральний і випускний ливники, розвідні канали. Системи виштовхування готового «продукту» можуть мати вигляд плит. Залежно від методу виймання виробу виокремлюють прес-форми зі штовхальною плитою і зі стрижневими виштовхувачами. Обов’язковим елементом є система охолодження. Зазвичай вона складається з великої кількості каналів спіралеподібної, прямої чи кільцевої форм. Через спеціальні канали всередину формувальних деталей впорскують спеціальну охолоджувальну рідину.

Довершеність майбутнього виробу цілком залежить від позиції матриці і пуансона. Матриця – фіксована нерухома частина прес-форми. Пуансон – рухома деталь, що тисне на матеріал, який має бути сформованим. Ці дві частини повинні бути максимально точно і надійно встановлені відносно одна одної. Це забезпечить високу якість майбутнього виробу. Матеріал, з якого виготовляють прес-форми, повинен бути стійким до перепадів температури і потужного тиску.

 

Етапи виготовлення прес-форм

Виготовлення прес-форм – досить трудоємний і високотехнологічний процес, який потребує залучення висококваліфікованих і досвідчених фахівців. Наше підприємство виготовляє прес-форми за унікальною технологією і дотриманням точних стандартів. Фірма «Зета Плюс» займається виготовленням таких видів прес-форм: автоматичні, напівавтоматичні, ручні; напівзнімні, знімні та стаціонарні; з декількома чи однією, вертикальною чи горизонтальною площинами розняття.

Перший етап виготовлення прес-форми полягає в узгодженні технічного завдання на майбутній виріб із пластмаси. Модель майбутнього виробу проектують у конструкторському відділі підприємства. Процес виготовлення прес-форм складається зі стадії підготовки, власне виробництва, доведення та випробування. Кожна стадія має важливе значення у процесі виготовлення прес-форми.

Далі проводять власне виготовлення прес-форм для лиття. На цьому етапі інженери разом із замовниками вибирають тип прес-форм із урахуванням усіх вимог до майбутнього виробу. Прес форма проходить процедуру металообробки, токарські, розточувальні та фрезерні етапи.

Наступний крок – доведення прес-форм. Усі частини щойно виготовленої прес-форми проходять шість стадій обробки – три термічних і три механічних. Так досягають абсолютної точності виготовлення і «підгонки» окремих елементів і деталей прес-форми.

Обов’язковий етап – випробування зібраної прес-форми для литва пластмаси в умовах, схожих до реального виробництва. Це роблять для того, аби пересвідчитися у відсутності дефектів, через які ціла партія прес-форм потрапить під ризик.

Весь цикл процесів, з яких складається виготовлення прес-форм, від проектування до отримання готової продукції, проходить під пильним контролем кваліфікованих спеціалістів. Фахівці підприємства «Зета Плюс» мають великий досвід у галузі переробки пластмас і здатні забезпечити досить оперативне виготовлення справді якісного товару.

 

З питань виготовлення прес-форм, штампів та замовлення виробів з пластмас з доставкою по Україні та за її межі просимо звертатись у відділ продажу: тел. +38 067 370 44 03,  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ПП «Зета Плюс»


ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ПРОДАЖ ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ, ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС-ФОРМ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Підприємство «Зета Плюс» - виробництво пластмасових виробів найвищої якості за європейськими стандартами. Лиття пластмас під тиском на замовлення на сучасних термопластавтоматах.

Новини


Фотогалерея


Контакти

Зелена 251, Львів 79035, УКРАЇНА

office@zetaplus.com.ua

zetaplus.com.ua

+38 032 253 77 10

+38 067 370 44 03