Пластмасові помічники


Результат великих справ часто зумовлений звичайними дрібничками. Навіть абсолютно незначні, на перший погляд, речі можуть вивести з ладу налагоджену систему чи обмежити зону комфорту людини. Елементарні дрібнички (аплікатори Кузнецова, гачки-вішалки для шкарпеток, пластмасові ручки для коробок, ящики, лійки, щітки, футляри, штучні камінці і навіть) здатні приносити приємні враження.

Домашні дрібнички допомагають не лише полегшити важкі будні, але й покращити здоров’я. До прикладу, аплікатор Кузнецова – чудовий помічник у домашньому лікуванні остеохондрозу. Цей «лікар», виготовлений ПП «Зета Плюс», допомагає зробити здоров’я багатьох своїх пацієнтів міцнішим, а дозвілля приємнішим.

Дія аплікатора Кузнецова поширюється практично на всі точки, які відповідають за повноцінне функціонування людського організму. Окрім того, застосування аплікатора дає змогу стимулювати обмінні процеси в хрящовій тканині міжхребцевих дисків, уникнути запалення нервових корінців, покращити кровопостачання внутрішніх органів і головного мозку. Не треба боятися «колючок» аплікатора. Вони в жодному випадку не принесуть шкоди, а навпаки – в місці їх дії з’явиться приємне відчуття тепла. Аплікатор Кузнецова універсальний у використанні та незамінний помічник у процесі покращення здоров’я.

Досить корисна в побуті річ – гачок для шкарпеток. Вішалка для шкарпеток не лише допоможе навести лад у шафі будь-якого чоловіка, але й ліквідує одвічну проблему розпарування та зникнення шкарпеток. Більше того, використовуючи для зберігання шкарпеток гачки, Ви заощадите місце в шафі і час для пошуку пари для «одинокої» шкарпетки.

Гачки для шкарпеток стають незамінними пластмасовими помічниками не лише в побуті, але й на роботі (якщо Ви продаєте шкарпетки). У торгівлі шкарпетками такі гачки дозволять покращити умови зберігання товару і забезпечити його належний стан упродовж тривалого часу. Окрім цього, Ви можете гарно демонструвати шкарпетки покупцям, не витрачаючи часу на копирсання в пакетах, аби знайти необхідний розмір чи колір. Гачки для шкарпеток користуються дедалі більшим попитом у швейних фабрик, які займаються виготовленням панчішних виробів. «Зета Плюс» із великим задоволенням допомагає кравчиням отримувати якісні гачки, якими досить зручно користуватися. ПП «Зета Плюс» виготовляє гачки для шкарпеток у різноманітних кольорах і, на бажання клієнтів, із логотипним тисненням.

Приватне підприємство «Зета Плюс» виготовляє пластикові ручки для упаковки в широкій кольоровій гаммі

Незамінними для виробників картонної продукції (особливо пакувальної) стали пластикові ручки для упаковки. Яким би гарним і доступним не був картонний пакунок, він не матиме належної уваги споживача без зручної пластикової ручки, яка полегшить транспортування. Ручки значно покращують функціональність будь-яких коробок. ПП «Зета Плюс» виробляє пластикові ручки для упаковок різного кольору і різного розміру. Це покращує естетичний вигляд звичайної пакувальної коробки і завойовує увагу клієнтів. Зазвичай пластикові ручки використовують для пакування побутової техніки середніх розмірів. Такі ручки-помічниці здатні витримати навантаження у 10–12 кілограмів. ПП «Зета Плюс» дбає про комфорт своїх клієнтів. А як відомо, задоволення і комфорт споживача – нагорода для виробника.

Для гарного оформлення деталей інтер’єру, ландшафтного дизайну, прикрашання та декорування будь-яких поверхонь, посуду чи одягу стануть у пригоді штучні декоративні камені з пластмаси. ПП «Зета Плюс» виробляє їх із поліуретану в будь-якому забарвленні. На вигляд штучні декоративні камені майже такі самі, як натуральні, а ось ціна приємно здивує. Сфера застосування цього виробу значно широка, а сам камінь не припиняє набувати популярності.

Пластмасові помічники, як не крути, здатні принести користь для здоров’я, полегшити фізичні навантаження, прикрасити побут і просто подарувати естетичну насолоду.

 

З питань замовлення оптових та роздрібних поставок пластикових ручок для упаковки, гачків для шкарпеток, аплікатора Кузнєцова з доставкою по Україні та за її межі просимо звертатись у відділ продажу:
тел. +38 067 370 44 03,  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ПП «Зета Плюс»